[vc_row][vc_column extend=”false”][vc_single_image image=”552″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_row_inner css=”.vc_custom_1498918457558{background-color: #2b82d8 !important;}”][vc_column_inner width=”2/3″][vc_custom_heading text=”Zarezerwuj miejsce na szkoleniu” font_container=”tag:h1|text_align:center|color:%23ffffff” google_fonts=”font_family:Abel%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” css=”.vc_custom_1498918392267{margin-bottom: -10px !important;}”][vc_custom_heading text=”Cena promocyjna szkolenia niebawem wzrośnie.” font_container=”tag:h3|text_align:center|color:%23dd3333″ google_fonts=”font_family:Abel%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_btn title=”POBIERZ SWÓJ BILET >>> ” color=”danger” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fgobigevents.pl%2Fbilety%2Fevent%2F2017-10-21-warszawa-szczesliwa-bez-powodu%2F|||” css=”.vc_custom_1505208818830{margin-top: 10px !important;}”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”565″ img_size=”full”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text css=”.vc_custom_1491935502899{margin-top: -20px !important;margin-bottom: -20px !important;}”]Szczęśliwa bez powodu?  To możliwe?

Kiedy pytam kobiety, czego pragną w życiu najbardziej mówią:  chcę być szczęśliwa.

Pytam więc dalej ? Co Ci daje uczucie szczęścia. Pół tabliczki czekolady? Zakupy? Pomaganie innym? Uścisk ukochanej osoby? Szybka jazda samochodem? Seks?

Co musiałoby się wydarzyć, abyś czuła się naprawdę szczęśliwa?

I wtedy najpierw pojawia się wiele myśli, a potem lawina słów, i wreszcie mnóstwo warunków np. Jak będę kobietą niezależną, jak będę miała dużo kasy, jak schudnę, jak będę w szczęśliwym związku, jak wyjadę na urlop, jak mój facet zacznie mnie doceniać i rozumieć, jak  ??

STOP !!!  STOP !!!   PRZESTAŃ !!!

Kiedyś też tak miałem. Wierzyłem, że jeśli coś się wydarzy i będę szczęśliwy, że świat się zmieni, wszystko się zmieni. Wiesz co ? kiedy to coś się wydarzyło, NIC się nie zmieniło. Nie było fajerwerków i wielkiego WOW, było po prostu miło.

To czego nauczyłem się przez ostatnie 10 lat, to to że szczęście to nie cel, a droga. Natomiast to gdzie znajdę swoje szczęście, to jest wewnątrz, nie na zewnątrz. Pomyślisz, dobrze Tobie Grzegorz zajęło to 10 lat, a ja to wiem teraz. [/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”2224″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]Co z tego, że wiesz, gdy za każdym razem świadomie lub nieświadomie uzależniasz swój stan, swoje emocje i nastroje od czegoś z zewnątrz, od kogoś, od jakiegoś zdarzenia, od czegoś na co zupełnie nie masz wpływu.

Powiem Ci jedno, to co zawsze powtarzam moim klientom. Dopóki warunkujesz swoje szczęście od czegoś z zewnątrz, NIGDY nie będziesz naprawdę czuła wolnego szczęścia.

Warunkowanie poczucia swojego szczęścia od kogoś, czegoś, na co nie ma się wpływu, jest grą w lotto i liczenie na łut.

Kluczem jest to by być szczęśliwym bez powodu ?.

Czy to jest proste? TAK!!!   Czy to jest łatwe? NIE!!

Jak sobie z tym poradzić ? Tego można się nauczyć !!![/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”559″ img_size=”full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”554″ img_size=”full”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]Nie wiem na ile potrafisz sobie wyobrazić siebie
za jakiś czas od teraz idącą z wysoko uniesioną głową, jesteś uśmiechnięta, pełną energii i pasji. Po swoich ruchach widzisz, że jesteś kobietą pewną siebie, która realizuje swoje marzenia i osiąga spektakularne sukcesy na wielu poziomach. To cudowne uczucie. Spoglądając na siebie w lustrze, widzisz spełnioną kobietę, która ma w sobie miłość dobro szacunek, szczerość i wrażliwość ? dlatego wszyscy Cię kochają. W swoich oczach dostrzegasz czyste wewnętrzne szczęście. Gdy zapytasz siebie wówczas, jak to się stało, jak stałaś się taką kobietą? Wtedy odpowiadasz: Odnalazłam szczęście w sobie, a dzięki temu dostałam wolność, którą wykorzystałam na realizację swoich głębokich pragnień. Dostałam czas, bo nie marnuje go już na obwinianie innych, czy szukanie powodów, dzięki któremu mogę się spełniać nie zaniedbując codziennych obowiązków. Czuje siłę o jakiej nawet nie marzyłam.

Dostrzegłam jakich cudownych pomocnych ludzi mam wokół siebie, a wszechświat nieustannie daje mi nowe cudowne prezenty. Jest pięknie.

Wtedy myślami możesz wrócić do przeszłości, do czasów kiedy to myślałaś, że będziesz szczęśliwa tylko wtedy, gdy coś się wydarzy, gdy warunkowałaś swoje spełnienie i sukces od kogoś, czegoś na co nie miałaś wpływu, do czasów gdy byłaś bezradna i bezsilna. [/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]Dziś już wiesz, jak wiele zależy od tego, kiedy poznasz proste, sprawdzone i skuteczne sposoby, by wyjść z błędnego koła, warunkowania i obwiniania siebie czy innych. Dziś masz pewność, że właściwe zrozumienie tych strategii pozwoliło Ci skutecznie i szybko wprowadzić je w życie. Dziś z uśmiechem pod nosem myślisz sobie ?dlaczego tak późno tego się nauczyłam? ? a może teraz to Ty pomożesz innym …?  [/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]To szkolenie jest dla Ciebie:

jeśli czujesz, że chcesz więcej od życia niż masz teraz,

jeśli uważasz, że zasługujesz na znacznie lepsze życie,

jeśli chciałabyś, by Twój  związek dawał więcej satysfakcji,

jeśli czujesz, że już czas zacząć robić coś dla siebie,

jeśli mają wrażenie, że wiele dajesz nie otrzymując nic w zamian

jeśli potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii,

jeśli chcesz poznać fantastyczne osoby które Ci pomogą,

jeśli chcesz odnaleźć przestrzeń i czas na sprawne połączenie roli matki, żony z kobietą spełnioną, która realizuje swoje marzenia,

jeśli szukasz wewnętrznego wzmocnienia, aby uwolnić się z trudnej życiowej sytuacji,[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”553″ img_size=”full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”560″ img_size=”full”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]Czy wiesz, że wg badań ludzie szczęśliwi:

Więcej zarabiają,
Mają udane związki,
Realizują swoje marzenia,
Mają czas na swoje pasje,
Są zdrowsi,
Łatwo nawiązują kontakty,
Osiągają większe sukcesy,
Mają bardziej szczęśliwe i zdrowe dzieci,
Mają u boku kochającego partnera,
Czują się spełnione,
Są bardziej lubiani przez innych,
Maja lepszą pracę
[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner css=”.vc_custom_1498918457558{background-color: #2b82d8 !important;}”][vc_column_inner width=”2/3″][vc_custom_heading text=”Zarezerwuj miejsce na szkoleniu” font_container=”tag:h1|text_align:center|color:%23ffffff” google_fonts=”font_family:Abel%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” css=”.vc_custom_1498918392267{margin-bottom: -10px !important;}”][vc_custom_heading text=”Cena promocyjna szkolenia niebawem wzrośnie.” font_container=”tag:h3|text_align:center|color:%23dd3333″ google_fonts=”font_family:Abel%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_btn title=”POBIERZ SWÓJ BILET >>> ” color=”danger” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fgobigevents.pl%2Fbilety%2Fevent%2F2017-10-21-warszawa-szczesliwa-bez-powodu%2F|||” css=”.vc_custom_1505208836729{margin-top: 10px !important;}”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

Szkolenie poprowadzi Grzegorz Kordek

Prawdopodobnie jedyny mężczyzną, który rozumie kobiety.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”10″ img_size=”full”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]Znany w Polsce  i za granicą jako wiodący ekspert w zakresie Psychologii Płci.

Specjalista w dziedzinie relacji międzyludzkich i rozwoju osobistego. Mówca motywacyjny, szczególnie ciepło odbierany przez kobiety.

Autor książek z zakresu psychologii płci oraz rozwoju osobistego. Od ponad 10 lat, prelegent na seminariach i konferencjach. Na jego seminariach i wykładach w ciągu ostatnich 6 lat było ponad 160 000 osób.

Z jego opinii korzystają największe polskie telewizje, rozgłośnie radiowe.

Szczególnie ceniony za to, że w prosty sposób tłumaczy to co skomplikowane. Coach, trener, ekspert komunikacji międzypłciowej, doradca ds. komunikacji w biznesie.

W pracy trenerskiej zawsze pokazuje kontekst praktycznego wykorzystania prezentowanych strategii, taktyk i metod.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Styl Grzegorza, łączy wielką energię z błyskotliwym poczuciem humoru, ale przede wszystkim przekazuje bardzo konkretnie skomplikowaną wiedzę w prosty wręcz samo przyswajalny sposób.

Współpracuje między innymi z Johnem Grayem autorem bestsellera “Mężczyźni są z Marsa Kobiety z Wenus” z Anne Moir autorką bestsellera “Płeć Mózgu”. Bogate doświadczenie, wspiera rzetelną wiedzą i wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi. Jest założycielem Instytutu Psychologii Płci, członkiem i założycielem Izby Coachingu oraz Stowarzyszenia Coachingu w Polsce.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]Co facet może wiedzieć o szczęściu kobiet? Dlaczego mam go słuchać?

Kiedyś uważałem, że wszystko wiedziałem o kobietach i wcale dobrze się to nie skończyło. Od blisko 10 lat uczę się kobiet i dziś nie daje sobie prawa, by powiedzieć, że wszystko wiem na temat kobiet, ale po wysłuchaniu wielu tysięcy z Was doszedłem do kilku wniosków. Po pierwsze, utwierdziło mnie to, że każda kobieta jest inna. Po drugie, jest wspólny mianownik, jeśli chodzi o wewnętrzne szczęście u kobiet. Dzięki temu opracowałem model 6 kroków do osiągnięcia wewnętrznego szczęścia. [/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”549″ img_size=”full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Osoby które wcieliły w życie ten model odnalazły spełnienie

osobiste, szczęście i radość w sobie już na zawsze.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner css=”.vc_custom_1498918457558{background-color: #2b82d8 !important;}”][vc_column_inner width=”2/3″][vc_custom_heading text=”Zarezerwuj miejsce na szkoleniu” font_container=”tag:h1|text_align:center|color:%23ffffff” google_fonts=”font_family:Abel%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” css=”.vc_custom_1498918392267{margin-bottom: -10px !important;}”][vc_custom_heading text=”Cena promocyjna szkolenia niebawem wzrośnie.” font_container=”tag:h3|text_align:center|color:%23dd3333″ google_fonts=”font_family:Abel%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_btn title=”POBIERZ SWÓJ BILET >>> ” color=”danger” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fgobigevents.pl%2Fbilety%2Fevent%2F2017-10-21-warszawa-szczesliwa-bez-powodu%2F|||” css=”.vc_custom_1505208854969{margin-top: 10px !important;}”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”558″ img_size=”full”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Podczas szkolenia Szczęśliwa Bez powodu :

Poznasz 6 kroków do tego, by czuć się szczęśliwą bez powodu.

Doświadczysz swojej autentycznej pewności siebie, ukrytej osobistej atrakcyjności i wewnętrznego spełnienia, poczujesz to już podczas szkolenia!!

Zakończysz i zamkniesz swoje stare sprawy, obciążenia emocjonalne z przeszłości takie jak złość, żal, smutek, poczucie winy czy brak wybaczenia. Dzięki czemu odzyskasz swoją pierwotną siłę.

Zdobędziesz kosmiczną motywację, dzięki której zaczniesz realizować siebie i swoje marzenia.

Będziesz mogła usunąć swoje blokady przed sukcesem, ponieważ zdasz sobie sprawę, co naprawdę Cię blokuje.

Odkryjesz co rzeczywiście sprawia, że niektóre osoby czują wewnętrzne pełne spełnienie.

Dowiesz się, dlaczego tylko niektórzy pozwalają sobie na bycie szczęśliwym.

Poznasz emocjonujące historie kobiet, które chcą na nowo odnaleźć siebie, będące dla Ciebie wyjątkową lekcją.

Osobiście doświadczysz już w podczas szkolenia, jak to jest, gdybyś miała to czego pragniesz i na co zasługujesz.

Dostaniesz materiały, dzięki którym zawsze będziesz mogła wrócić do tego co jest dla Ciebie naprawdę ważne.

Poznasz cudowne kobiety podobne do Ciebie,

Nauczysz się przyjmować i dzięki temu doświadczysz jaką przyjemność sprawia obu stronom branie i dawanie.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

A co najważniejsze odkryjesz i poznasz siebie na nowo.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Sprawy organizacyjne

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”555″ img_size=”full”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]AGENDA

  • 08:00 – 09:55 Rejestracja (wystarczy okazać bilet)
  • 10:00 – 11:00 Moduł – Gdzie jesteśmy
  • 11:30 – 12:00 Przerwa 
  • 12:00 – 13:00 Moduł – Co naprawdę nas sabotuje.
  • 13:00 – 14:00 Przerwa na lunch 
  • 14:00 – 15:30 Moduł – Oczyszczenie Emocji
  • 15:30 – 16:00 Przerwa
  • 16:00 – 17:00 Moduł – Zaczynamy po nowemu 
  • Pamiątkowe zdjęcia i autografy

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Najbliższe terminy

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”2184″ img_size=”100×100″ alignment=”right”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]Centrum Aktywizacji Społecznej
ul. Grzybowska 4, Warszawa 
Cena promocyjna szkolenia niebawem wzrośnie.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_btn title=”POBIERZ SWÓJ BILET” color=”primary” size=”lg” align=”left” link=”url:http%3A%2F%2Fgobigevents.pl%2Fbilety%2Fevent%2F2017-10-21-warszawa-szczesliwa-bez-powodu%2F|||”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Patrnonat medialny

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”11″ img_size=”full” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://businessandprestige.pl/”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”12″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”http://www.dolcevitamagazyn.pl/”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”18″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”http://mamawformie.pl/”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”17″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”http://liderka.pl/”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Partnerzy projektu

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”16″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”http://instytutpromocjizdrowia.pl”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”606″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”http://www.twojapasjatwojafirma.pl/”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”14″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”http://instytutpsychologiiplci.pl/”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”19″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”http://instytutodzywiania.pl/”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”13″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”http://instytutcoachingu.pl/”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”15″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”http://instytutpsychologiiplci.pl/”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Zaloguj się do swojego konta poniżej

Fill the forms bellow to register

Odzyskaj swoje hasło

Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.