[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Jak rozmawiać z Chłopem? Jełopem? to interaktywny, pełen humoru seans typu One Man Show TYLKO DLA KOBIET.

 Grzegorz Kordek w kobiecym stylu, w lekki i dowcipny sposób opowiada o facetach oraz odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące, MĘŻCZYZN.
 

Czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego coś co jest oczywiste dla Twojej przyjaciółki, nijak nie da się wytłumaczyć Twojemu mężczyźnie ?

Lejdis Odkryjecie SEKRET, który sprawia, że KAŻDY mężczyzna z przyjemnością będzie zaspokajał Twoje potrzeby i spełniał prośby nawet zanim je wypowiesz. Poznasz KOD by rozszyfrowywać męski język oraz prawdziwe i utajone ich potrzeby.

 

Panowie Pytacie ? Co zrobić by Kobieta którą kocham w końcu była zadowolona?? (masz wrażenie że już wszytko zrobiłeś). Odpowiedź jest prosta. One chcą byś to Ty był szczęśliwy, odnosił sukcesy i był głową rodziny. Pozwól by od eksperta dowiedziała się co ma zrobić by Cię uszczęśliwić.

[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=1mBlfj3cKoo”][vc_column_text]

Najbliższe terminy spektaku

[/vc_column_text][woocomposer_list shortcode=”JTVCcHJvZHVjdF9jYXRlZ29yaWVzJTIwJTIwbnVtYmVyJTNEJTIyMjAlMjIlMjBjb2x1bW5zJTNEJTIydW5kZWZpbmVkJTIyJTIwb3JkZXJieSUzRCUyMm5hbWUlMjIlMjBvcmRlciUzRCUyMmFzYyUyMiUyMGlkcyUzRCUyMjQwJTIyJTVE” img_size=”80″ title_font=”20″ price_font=”18″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Zaloguj się do swojego konta poniżej

Fill the forms bellow to register

Odzyskaj swoje hasło

Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.